Organizace školního roku 2013/2014

Období vyučování ve školním roce 2013/2014 začne v pondělí 2. září 2013.

Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2014.
Vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 27. června 2014.

Podzimní prázdniny: úterý 29. října a středa 30. října 2013.
Vánoční prázdniny: od soboty 21. prosince 2013 do neděle 5. ledna 2014.
Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2014.

Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 31. ledna 2014.
Jarní prázdniny: 17. února - 23. února 2014.
Velikonoční prázdniny: čtvrtek 17. dubna a pátek 18. dubna 2014.

Hlavní prázdniny: od 28. června do 31. srpna 2014.

Ředitelská volna 4. října 2013, 2. a 9. května 2014.


Období školního vyučování ve školním roce 2014/2015 začne v pondělí 1. září 2014.

2. září - slavnostní zahájení školního roku

od 3. září pravidelné vyučování

od 13. září - plavání 1.AB, 3.AB

 

 

 

 

 

4. října - ředitelské volno - školní družina v provozu v době 7:30 - 12:30

7. - 11. října - sběr papíru

7. října - dopravní hřiště - 4.A

8. října - dopravní hřiště - 4.B

16. října - třídní schůzky

29. a 30. října - podzimní prázdniny

 

8. listopadu - poslední plavání 1. a 3. ročníku

8. listopadu - České balady – hudební pořad v kině – 2. stupeň, 40,- Kč

11. listopadu - Školní kolo pěvecké soutěže „O HANÁCKYHO KOHÓTA"

od 11. listopadu - změna rozvrhu

12. listopadu - exkurze na hvězdárnu v PV – 6. třída

13. listopadu - burza škol v Prostějově - 9.AB

15. listopadu - první plavání 2. a 4. ročníku

29. listopadu - zpívání u stromečku - 17:00

 

 

2. prosince - Florbal – starší žákyně

4. prosince - Den otevřených dveří, vánoční jarmark, třídní schůzky

4. prosince - Florbal – mladší žáci

5. prosince - Florbal – starší žáci

6. prosince - výlet Stonožka - Praha

13. prosince - Exkurze na ÚP PV – deváťáci

13. prosince - Školní vánoční diskotéka

19. prosince - film pro 1. – 6. ročník  Kovář z podlesí, 35,- Kč;   v 10:00

od 21. prosince - vánoční prázdniny

 

od 6. ledna - pravidlené vyučování

15.ledna- Schůzka rodiči nastávajících prvňáčků a nastávajících prváčků - ŠKOLIČKA NANEČISTO - v 16:00 hodin ve třídách 2.A (rodiče) a 3.A (děti)

17. ledna - Hodina s „Američanem“ – žáci 2. stupně – dle rozpisu, 30,- Kč

18. ledna - Školní ples – 20:00 h - Zátiší

24. ledna - zápis do 1. třídy, 14:00 - 17:00

31. ledna - pololetní prázdniny

 

6. února - Olympiáda v ČJ - PV - 2 žáci

11. února - beseda s právníkem - 9.AB

12. února - školní kolo recitační soutěže v 7. třídě

13. února - krajské finále ve florbalu – nejmladší žákyně

17. až 23. února - jarní prázdniny

25. února - Odznak zdatnosti - 1. a 2. stupeň

 

 

 

 

6. března - vybíjená – okrsek – Nezamyslice - dívky a chlapci

12. března - okresní kolo recitační soutěže - 9 žáků

8. - 15. března - lyžařský kurz

17. března - krajské kolo zeměpisné olympiády

19. března - třídní schůzky v 16:00

25. března - Rusalka v kině, 50 Kč, 1.st.  10:00 hodin

26. března - Rusalka v kině, 50 Kč  2.st.  10:00 hodin (anglicky)          

 

 

4. dubna - Eurorébus – krajské kolo – Olomouc

7. - 11. dubna - Sběr papíru

8. dubna - Biologická – olympiáda – ml. žáci – PV

9. dubna - Okresní přebory v házené – mladší žákyně PV

12. dubna - Regionální pěvecká soutěž – HANÁCKÝ SKŘIVAN

16. dubna - Výlet Praha  4.AB + 7.tř.

17. a 18. dubna - velikonoční prázdniny

24. dubna - Zelená stezka, zlatý list – místní kolo

24. dubna - McDonalds´Cup 1. – 3. třída, PV

25. dubna - McDonalds´Cup 4. a 5. třída, PV

28. dubna - HDM, 1. st.- Lotrando a Zubejda   10:00     25,- Kč   cca 80´

28. dubna - Krajské kolo „O hanáckyho kohóta“

30. dubna - HDM, 2.st. – Čarodějův učeň      10:00      25,- Kč    cca 80´

 

 

2. května - ředitelské volno

3. května - Regionální pěvecká soutěž „Zpívající rodina“

6. května - Vybíjená dívky a chlapci – finále okresní

6. května - Dopravní soutěž mladých cyklistů - I. kategorie - PV

7. května - Dopravní soutěž mladých cyklistů - II. kategorie - PV

7. května - Výlet Praha – 5.AB

9. května - ředitelské volno

14. května - Schůzka ke ŠKOLE V PŘÍRODĚ  – 15:30 – učebna HV

14. května - Třídní schůzky – 16:00

19. května - Fotografování tříd

20. května - Vystoupení ZUŠ v kině pro 4. až 6.roč. - Kocourek Modroočko – 10:00 – zdarma

Vystoupení ZUŠ v kině pro 1. až 3.roč. - Království hraček  – 10:00 – zdarma

22. května - Dopravní hřiště 4.A, 4.B,  přezůvky, přilba, psací potřeby

29. kvěnta - Školní akademie v 16:00

30. května - Školní akademie v 16:00 a 19:00

 

 

2.června - Beseda s policií postupně všechny ročníky

3. června - Výlet 1.AB – Vyškov

3. a 4. června - Výlet 8.tř. - Olomouc a okolí

3. června - Výlet 3.AB – Prostějov

4. června - Výlet 2.B – Vrchoslavice – hřiště

4. - 6. června - Výlet 9.A

5. června - Výlet 2.A – Boskovice

5. a 6. června - Výlet 6.tř. – Loučná nad Desnou

6. června - Eurorébus Praha – mladší žáci

9. - 14. června - Škola v přírodě - Malá Morávka - 1. stupeň

11. června - Projektový den  Les – 7.tř.

11. - 13. června - Výlet 9.B Jižní Morava

12. - 14. června - Výlet 7.tř. – Babiččino údolí

17. června - Výlet ekoturistiky - rafty

18. června - Vystoupení Skřivánku v PV

20. června - Den světových náboženství

25. června - Slavnostní předání vysvědčení žákům 9.B v kině

26. června - Slavnostní předání vysvědčení žákům 9.A v kině

27. června - Slavnostní předání vysvědčení žákům 1. - 8. ročníku ve škole, dopoledne